Online krížovky denne podľa mena v kalendári

   Viac krížoviek získaš vyhľadaním podľa mena.

Krížovka na Milicu

Na konci doby bronzovej podľahly všetky (tajnička 1) stredomoria fenoménu (tajnička 2). Všetky až na Egypt.

riešiť

Krížovka na Leonarda

(Tajnička 1) je informačnou diaľnicou, ktorá spája (tajnička 2) s mozgom.

riešiť

Krížovka na Marcelu

(Tajnička 1) je film z obdobia prvej svetovej vojny pretkaný nádhernými (tajnička 2) súbojmi, ktoré určite nadchnú každého fanúška tohto žánru.

riešiť

Krížovka na Mojmíra

(Tajnička 1) má novú knihu - čiernu knihu. Napísal ju nemecký autor (tajnička 2). Poukazuje v nej na systém plný obetí, ktorý poháňa túžba po moci a bezohľadné presadzovanie svojich záujmov.

riešiť

Krížovka na Ľubomíra

Skupina Faith No Man po tom ako vyhodila Mike Morisa zvaného The Man, si zmenila meno na (tajnička 1). Krátku dobu v skupine spievala aj známa vdova (tajnička 2).

riešiť

Krížovka na Darinu

V tekutej medzibunkovej látke nazývanej (tajnička 1) sa pohybujú bunky (tajnička 2) tkaniva známeho pod názvom haima, alebo sangius.

riešiť

Krížovka na Zuzanu

Jeden zo zakladateľov ruského (tajnička 1) umenia, knieža (tajnička 2), patril do malej skupiny vojvodcov, ktorí neutrpeli ani jednu prehru. Bol tvorcom vlastnej stratégie výcviku a vedenia vojny.

riešiť

Krížovka na Vavrinca

Pri hraniciach Francúzska a (tajnička 1) sa nachádza najmenšia nemecká spolková krajina (tajnička 2), alebo (tajnička 3). Meno krajine dala rovnomenná rieka.

riešiť

Krížovka na Ľubomíru

(Tajnička 1) je britský "itečkár", ktorý vdýchol (tajnička 2) a v podstate celému svetu podobu, v ktorej ho poznáme dnes. Je takmer nemožné si predstaviť, ako by sme pracovali, zabávali sa, či zoznamovali, keby nebol World Wide Web.

riešiť

Krížovka na Oskara

"Rež a rúbaj do krve... pokiaľ biely na Slovensku mŕtvy nebude" To je odkaz z Maduníc. Neprisposobivé etnikum, ktoré žije (tajnička 1) spôsobom na úkor majoritného obyvateľstva, nám po vražde dôchodcu dáva jasne najavo, že sa nebojí a trúfa si aj na políciu. Je potrebné podniknúť rázne a tvrdé opatrenia na ochranu bežných ľudí. Ale kto to urobí, keď víťaz volieb radšej zachraňuje bohaté štáty? A aby občan nemal pocit, že sa na neho zabudlo, tak mu vláda zvýši dane a sťaží podnikanie. Ej, či je radosť žiť na Slovensku... (tajnička 2).

riešiť

Spoj sa s nami

google plus - krizofky facebook - krizofky twitter - krizofky
Vyhľadaj Krížovku podľa mena:  
Prihlás sa  |  Registrácia

Dnes má meniny Milica