Online krížovky denne podľa mena v kalendári

   Zobrazujeme posledných 10 Online krížoviek. Pre ďalšie krížovky klikni v menu na pravo.

Krížovka na Anabelu

Bitka pri (tajnička 1) bola najväčou bitkou proti Turkom na našom území. Víťazstvo (tajnička 2) armády určilo ďalší osud Poiplia.

riešiť

Krížovka na Lýdiu

(Tajnička 1) bola žena, ktorá sa aktívne zapojila do protihabsburského povstania. Povstaniu dala syna a za manžela si vzala povstalca. Osobne bránila hrad v (tajnička 2) proti presile. Jej pozostatky sú uložené v najkrajšej gotickej stavbe na Slovensku. Ktorá stavba to je, sa dozvieš po vyriešení dnešnej osemsmerovky.

riešiť

Krížovka na Helenu

Národný park Canaima vo Venezuele to sú hlavne (tajnička 1), ktoré vyrazia turistom dych. Jedna z nich sa stala podkladom pre známy román (tajnička 2).

riešiť

Krížovka na Milicu

Na konci doby bronzovej podľahly všetky (tajnička 1) stredomoria fenoménu (tajnička 2). Všetky až na Egypt.

riešiť

Krížovka na Leonarda

(Tajnička 1) je informačnou diaľnicou, ktorá spája (tajnička 2) s mozgom.

riešiť

Krížovka na Marcelu

(Tajnička 1) je film z obdobia prvej svetovej vojny pretkaný nádhernými (tajnička 2) súbojmi, ktoré určite nadchnú každého fanúška tohto žánru.

riešiť

Krížovka na Mojmíra

(Tajnička 1) má novú knihu - čiernu knihu. Napísal ju nemecký autor (tajnička 2). Poukazuje v nej na systém plný obetí, ktorý poháňa túžba po moci a bezohľadné presadzovanie svojich záujmov.

riešiť

Krížovka na Ľubomíra

Skupina Faith No Man po tom ako vyhodila Mike Morisa zvaného The Man, si zmenila meno na (tajnička 1). Krátku dobu v skupine spievala aj známa vdova (tajnička 2).

riešiť

Krížovka na Darinu

V tekutej medzibunkovej látke nazývanej (tajnička 1) sa pohybujú bunky (tajnička 2) tkaniva známeho pod názvom haima, alebo sangius.

riešiť

Krížovka na Zuzanu

Jeden zo zakladateľov ruského (tajnička 1) umenia, knieža (tajnička 2), patril do malej skupiny vojvodcov, ktorí neutrpeli ani jednu prehru. Bol tvorcom vlastnej stratégie výcviku a vedenia vojny.

riešiť

Spoj sa s nami

google plus - krizofky facebook - krizofky twitter - krizofky
Napíš svoje meno:  
Prihlás sa  |  Registrácia

Dnes má meniny Anabela