O nás

Vitajte na webe krizofky.sk

Tu si môžete zadarmo zahrať rôzne logické hry, ako sú krížovky, osemsmerovky a sudoku. Tento web je určený pre všetkých milovníkov hádaniek, ktorí si chcú precvičiť svoje mozgové závity, zábavne sa naučiť nové slová, alebo si len oddýchnuť od každodenného stresu. Na našom webe nájdete tisíce logických hier v rôznych kategóriách, ako sú geografia, história, umenie, šport, hudba, film, literatúra, veda, technika a mnohé ďalšie. Môžete si vybrať z rôznych úrovní obtiažnosti, od ľahkých po ťažké, a z rôznych veľkostí, od malých po veľké. Ak sa vám niektorá hra páči, môžete ju zdieľať s vašimi blízkymi. Na našom webe si môžete uložiť logickú hru na neskôr, overiť riešenie, použiť nápovedu a hlavne sa dobre baviť.

Logické hry sme usporiadali podľa kalendára, na mená, aby každý deň bolo čo lúštiť.

Pre jednoduchšiu a rýchlejšiu orientáciu sme zaviedli dve kategórie:

Vzhľadom na to, že tento web je pomerne rozsiahly (obsahuje tisíce stránok s logickými hrami), určite sa tu nájdu aj chyby. Tie však aj vďaka vašej pomoci postupne odstraňujeme.

Ako to začalo

Stránka krizofky.sk vznikola v roku 2011 ako projekt dvoch nadšencov, ktorí majú radi logické hry a chceli sa podeliť o svoju vášeň s ostatnými. Naším cieľom je ponúknuť vám kvalitný a zaujímavý obsah, ktorý vás bude baviť a vzdelávať. Snažíme sa neustále zlepšovať náš web, pridávať nové hádanky, vylepšovať dizajn a funkcionalitu, a počúvať vaše názory a pripomienky. Ak máte akékoľvek otázky, návrhy, alebo chcete spolupracovať s nami, neváhajte nás kontaktovať cez kontaktný formulár, alebo sociálne siete. Tešíme sa na vašu spätnú väzbu a ďakujeme vám za vašu podporu.

Prajeme vám veľa zábavy a úspechov na našom webe krizofky.sk!

Tvorcovia

foto Michal Sojka

Michal Sojka

    Michal má na starosti a je zodpovedný hlavne za:

  • backend
  • databázy
  • funkčnosť logiky
foto Roman Rias

Roman Rias

    Roman má na starosti a je zodpovedný okrem iného za :

  • frontend
  • obsah a kreatívu
  • návrh logiky

© 20011-2023 3glav, s.r.o. All rights reserved