osemsmerovka onlineOsemsmerovka na Slávku

Ficoid je živočích s nízkym sebavedomím, ustráchaný z nových vecí, plný nenávisti voči úspešným. Je prudko veriaci, verí všetkým nezmyslom, proroctvám, ale hlavne konšpiráciám. Do konca verí, že verí pravde, lebo mu chýba základné mentálne vybavenie na rozlíšenie toho, čo je pravda a čo lož, kto je agresor a kto obeť. Preto sa rád zdržiava v húfe, lebo v množstve je pravda. Iba tam môže byť víťazom, môže urážať ženy, dokonca prezidentku. Ficoid je na druhej strane mocný nástroj, vďaka ktorému je postavená „tajnička“ z trestne stíhaných osôb.

Riešiť

ÚSMEVZPRÍŤAŽ
ATOMHNÓJARAO
AEŔOÁKAGAMBA
MNDNSUAMAÚPK
AAOČIPULNDRA
TSSKYESFEOCK
ÚYPFICOIDVNL
ŠROIBROZETAA
PKDRLEVÚRJÁK
AAOMDKZRBOÁČ
JNKAOREDÁZTA
ZOELBILFRIDR
ALELMMEMOÁRE
ICDZAJŇAKŠŠM
AGAPY ALENA AMAUS AMNON BILFRID BRONZ CELOK CLONA DRÚZI EZDRÁŠ FEOCK FIRMA GAMBA HMOTA IKONA JAZDCI JOZIÁŠ KAKAO KLIPSA KORÁB KRYSA KUPEC LUPIČ MATÚŠ MEMOÁRE MERAČKA MRZÁK NÁNOS ODÚMRŤ PRÍŤAŽ RAJÓN RAMPA ROZETA SLAMA ŠPAJZA SPODOK STENA TORZO TŔNIE ÚSMEV VZDOR ZÁDER ZELEŇ ZHODA ZMIER

Vyriešením tejto úlohy získaš jeden "?", ktorý možeš použiť ako nápovedu v krížovke, alebo v sudoku. Stačí byť prihlásený.

Overenie riešenia osemsmerovky

Potrebuješ radu?

Návod pre osemsmerovku

Osemsmerovka je vyriešená?

Toto všetko, čaká len na teba. Pozri si osemsmerovku na dnes, alebo osemsmerovku zo včera, prípadne si vyber ďalšiu z osemsmerovky na meno.


© 20011-2023 3glav, s.r.o. All rights reserved